Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Historyczny.

2018-05-30

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Lanckoronie  wśród laureatów i finalistów XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej".

Stało się szkolną tradycją, iż corocznie uczniowie przygotowani przez nauczycielkę historii Barbarę Kowalską zajmują w/w konkursie najwyższe lokaty. W dniu  5 kwietnia br. w Krakowie odbył się wojewódzki etap, w którym wzięło udział 312 uczniów gimnazjum i 551 uczniów szkoły podstawowej. Wśród nich znaleźli się uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Lanckoronie: Arkadiusz Skupień  uczeń klasy VI, Szymon Florek z klasy VII i Wojciech Łopata z klasy III gimnazjum.

Informujemy: Szymon Florek został laureatem, a Arkadiusz Skupień i Wojciech Łopata – finalistami XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej".

Patrząc na ilość osób, które ruszyły w szranki i walczyły o „podium”, konkurencja była duża. Dlatego tym większe brawa należą się Arkowi, Szymonowi i Wojtkowi, a Pani Barbarze Kowalskiej składamy gratulacje i podziękowania za godziny pracy poświęconej na przygotowanie uczniów.Ważne ogłoszenia

KONKURSY PLASTYCZNE „We wnętrzu morza”oraz „Zawsze zielono, zawsze niebiesko"

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

Archipelag skarbów.

 

Doradztwo zawodowe.

 

RODO

 

Środki poprawy efektywności energetycznej.

 
 
Polecane serwisy
logo: Lanckorona
Lanckorona
logo: Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie
Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie
logo: Zespół Szkół w Izdebniku
Zespół Szkół w Izdebniku
logo: Zespół Szkół w Skawinkach
Zespół Szkół w Skawinkach
logo: Towarzystwo Przyjaciół Lanckorony
Towarzystwo Przyjaciół Lanckorony
logo: Parafia Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Lanckoronie
Parafia Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Lanckoronie
 
Nasi przyjaciele
 
Poprzednie strony www
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Lanckoronie
34-143 Lanckorona, ul. Szkolna 5
tel./fax 338763590
zswlanckoronie@poczta.onet.pl
Projekt i wykonanie net2me