2018-12-06

Dnia 6 grudnia 2018 r. Nauczyciele oraz Rada Rodziców zorganizowali uczniom Szkoły Podstawowej w Lanckoronie atrakcje mikołajkowe. Najmłodsi uczniowie z klas 0-3 mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności sportowe w zorganizowanych grach i zabawach ruchowych. Dzieci z wielkim zaangażowaniem oraz jeszcze większymi wybuchami radości, chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez nauczycieli konkurencjach. Uczniowie mieli także okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem, który tego dnia odwiedził progi naszej szkoły. Po chwilach aktywności, dzieci mogły odetchnąć przy poczęstunku przygotowanym specjalnie dla nich przez Radę Rodziców.

Natomiast uczniowie klas starszych bawili się wieczorem na szkolnej dyskotece mikołajkowej, gdzie oprócz tańców do obecnych przebojów młodzieżowych największym powodzeniem cieszyła się „Belgijka”. Odtańczono ją dwa razy, przy pełnym oświetleniu – było na co popatrzeć! Dziękujemy absolwentce naszej szkoły – Karolinie Twardosz, która ofiarowała nam swój czas i jako animatorka prowadziła tańce i zabawy. Prawdziwym hitem tego wieczoru okazała się też pizza, która zagościła na naszych stołach dzięki hojności właściciela Restauracji Verona - pana Pawła Cora. Święty Mikołaj działał tego dnia różne cuda. Gospodarze Piekarni Lanckorońskiej - pani Gabrysia i pan Rafał upiekli dla dzieci wspaniałe drożdżówki, natomiast właścicielka sklepu w Rynku pani Kamila Zaręba przekazała dla uczniów naszej szkoły wiele łakoci.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom – są to ludzie o WIELKIM SERCU.

aktualność: Mikołajki

Podziękowania za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej.

KONKURSY PLASTYCZNE „We wnętrzu morza”oraz „Zawsze zielono, zawsze niebiesko"

REKRUTACJA DO SZKÓŁ DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM I SZKOŁY PODSTAWOWEJ