2019-04-04

Dnia 04.04.2019 r. grupa uczniów z klasy 7 oraz 3a i 3b gimnazjum uczestniczyła w spotkaniu edukacyjno-szkoleniowym z zakresu ochrony środowiska pt. „Zielona Polska”. Udział w tych zajęciach był możliwy dzięki życzliwości Wójta Gminy Lanckorona Pana Tadeusza Łopaty, który przekazał zaproszenia na to wydarzenie.

Impreza składała się z dwóch części. Część pierwsza - edukacyjna prowadzona była przez  pana Gerarda Sawickiego, przyrodnika i dziennikarza. Przedstawił on zgromadzonym czynniki wpływające na ukształtowanie się środowiska przyrodniczego obszaru, na którym leży Polska. Następnie zostały poruszone  kwestie dotyczące wpływu człowieka na  środowisko  naturalne na przestrzeni dziejów oraz najważniejsze zagrożenia przyrody i środowiska.

Na zakończenie imprezy wystąpił zespół muzyczny, który zaprezentował swoje największe przeboje, uatrakcyjniając tym samym całe przedsięwzięcie.

aktualność: Spotkanie edukacyjno-szkoleniowe z zakresu ochrony środowiska pt. „Zielona Polska”

Informacja dla rodziców uczniów klasy I SP

REKRUTACJA DO SZKÓŁ DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM I SZKOŁY PODSTAWOWEJ