Dzień bezpiecznego Internetu.

2019-06-14

W dniu 14.06.2019r. odbył się w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu, którego celem było zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych. W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu odbyły się konkursy między klasowe. Każda klasa podzielona na trzy zespoły musiała wykonać różnorodne zadania.

Grupa plastyczna malowała plakat antysieciuchowy (sieciuchy to przedstawiciele ciemnej strony Internetu, zastawiają w sieci pułapki na nieświadomych internautów).

Grupa umysłowa rozwiązywała krzyżówki i quizy dotyczące różnorodnych zagadnień informatycznych.

Grupa komputerowa mając do dyspozycji laptopy z Internetem, miała za zadanie wyszukać informacje o wskazanej tematyce.

Każda klasa wykazała się dużym zaangażowaniem, które zostało nagrodzone słodką i zimną niespodzianką.

Bardzo dziękujemy sklepikowi szkolnemu za sfinansowanie nagród oraz właścicielce sklepu Odido P. K. Zarębie za starania, żeby lody były na czas.

Organizatorzy: Ewa Pałus, Aneta Kot

aktualność: Dzień bezpiecznego Internetu.

Godziny pracy psychologa i pedagoga szkoły.