Jeżdżę z głową 2019

Informacje o projekcie „Jeżdżę z głową” 2019

Nasza szkoła już po raz trzeci przystąpiła do projektu nauki jazdy na nartach zjazdowych „Jeżdżę z głową”.

W ramach projektu uczniowie będą mogli nauczyć się bezpiecznej jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.
Kurs w tym roku szkolnym przeznaczony jest dla uczniów z klas I – VI szk. podst., przy czym pierwszeństwo mają uczniowie klasy III i IV. Nauka jazdy odbywać się będzie tak jak poprzednio w ośrodku Szklana Góra w Harbutowicach. Utworzone zostaną 2 grupy liczące każda 12 uczniów. Projekt obejmuje 20 godzin nauki.
Zapewniona jest opieka nauczyciela ze szkoły i instruktora narciarskiego oraz przejazdy busem, wstęp na stok i wypożyczenie niezbędnego sprzętu narciarskiego.
Projekt dofinansowany jest przez województwo małopolskie i Gminę Lanckorona. Rodzice ponoszą koszt 100 zł.
W przypadku dużej ilości chętnych, zostaną uwzględnione następujące kryteria: sytuacja rodzinna, zachowanie w szkole i wyniki w nauce.
O terminach wyjazdów rodzice zostaną poinformowani po zakwalifikowaniu uczestników. Deklaracje uczestnictwa dostępne są u pedagoga szkolnego i w sekretariacie szkoły.

Podziękowania za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej.

KONKURSY PLASTYCZNE „We wnętrzu morza”oraz „Zawsze zielono, zawsze niebiesko"

REKRUTACJA DO SZKÓŁ DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM I SZKOŁY PODSTAWOWEJ