Podziękowania za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej.

Ach, co to była za noc!

Tegoroczny karnawał już dawno za nami, a my ciągle w pamięci mamy tę wyjątkową noc, kiedy to nasza sala gimnastyczna zamieniła się w salę bankietową. Goście dopisali, licznie zjawiając się w pięknych kreacjach i wyśmienitych humorach, by uczestniczyć w pierwszej Lanckorońskiej Nocy Oscarowej. Wśród bawiących się można było dostrzec prawdziwe gwiazdy kina (przynajmniej tak nam się wydawało – taki szyk i błysk na parkiecie), przybyli nawet bohaterowie filmu animowanego Iniemamocni .  To tu, w Lanckoronie, 23 lutego rozdano pierwsze Oscary (gwiazdy za oceanem otrzymały swoje trofea jeden dzień później). Wieść gminna niesie, że w naszej szkole bawiono się doskonale, a to co szef kuchni zaserwował na stołach było godna hollywoodzkich podniebień.
Wielką niespodzianką tej zabawy karnawałowej było losowanie licznych atrakcji, które zapewnili nasi sponsorzy. To właśnie dzięki hojności darczyńców mogliśmy obdarować tak wiele osób; szczęśliwe losy zawierały vouchery do kosmetyczki, fryzjera, klubu sportowego, kawiarni i restauracji oraz wejściówki do Term Chochołowskich, Apilandii, ICE Kraków. Była nawet para pięknych butów dla Kopciuszka prosto z bajki.
Zorganizowanie takiej imprezy nie byłoby możliwe bez pomocy grona osób z naszej społeczności, którzy włożyli swoje serce i poświęcili czas by wesprzeć Radę Rodziców w przygotowaniach balu. Podziękowania należą się nauczycielom zaangażowanym w wykonywanie dekoracji, uczniom pomagającym w realizacji wystroju, strażakom – jak zawsze na wysokim poziomie (chłopaki wspinali się pod sam sufit), paniom z GOKu, które spowodowały, że drzewka w naszej szkole zakwitły w zimie.
Bardzo dziękujemy pani kucharce, która odstąpiła kucharzowi z Krakowa swoje królestwo na czas imprezy oraz paniom sprzątającym za dodatkową pracę zarówno przed jak i po zabawie. Dzięki Księdzu Proboszczowi, który pożyczył nam czerwony dywan, nasi goście mogli poczuć się jak na prawdziwej gali. Wiele pomocy w różnej formie (przygotowania, sprzątanie, pieczenie ciast) ofiarowali rodzice uczniów – bardzo dziękujemy! I jak mówią w Ameryce - „last but not least” – pan Dyrektor szkoły jako dobry gospodarz aktywnie uczestniczył w pracach przed i po balu oraz był duszą towarzystwa w czasie zabawy!

Wielkie ukłony i podziękowania dla wszystkich.
Dochód z balu zasilił kasę Rady Rodziców. Pieniądze te wrócą do naszych dzieci w formie różnych nagród i innych atrakcji oraz w miarę potrzeby będą przeznaczane na inwestycje szkolne.

Lista sponsorów:
Chochołowskie Termy