Ogłoszenia

Podziękowania za pomoc w organizacji zabawy karnawałowej.

Ach, co to była za noc!

Tegoroczny karnawał już dawno za nami, a my ciągle w pamięci mamy tę wyjątkową noc, kiedy to nasza sala gimnastyczna zamieniła się w salę bankietową. Goście dopisali, licznie zjawiając się w pięknych kreacjach i wyśmienitych humorach, by uczestniczyć w pierwszej Lanckorońskiej Nocy Oscarowej. Wśród bawiących się można było dostrzec prawdziwe gwiazdy kina (przynajmniej tak nam się wydawało – taki szyk i błysk na parkiecie), przybyli nawet bohaterowie filmu animowanego Iniemamocni .  To tu, w Lanckoronie, 23 lutego rozdano pierwsze Oscary (gwiazdy za oceanem otrzymały swoje trofea jeden dzień później). Wieść gminna niesie, że w naszej szkole bawiono się doskonale, a to co szef kuchni zaserwował na stołach było godna hollywoodzkich podniebień.
Wielką niespodzianką tej zabawy karnawałowej było losowanie licznych atrakcji, które zapewnili nasi sponsorzy. To właśnie dzięki hojności darczyńców mogliśmy obdarować tak wiele osób; szczęśliwe losy zawierały vouchery do kosmetyczki, fryzjera, klubu sportowego, kawiarni i restauracji oraz wejściówki do Term Chochołowskich, Apilandii, ICE Kraków. Była nawet para pięknych butów dla Kopciuszka prosto z bajki.
Zorganizowanie takiej imprezy nie byłoby możliwe bez pomocy grona osób z naszej społeczności, którzy włożyli swoje serce i poświęcili czas by wesprzeć Radę Rodziców w przygotowaniach balu. Podziękowania należą się nauczycielom zaangażowanym w wykonywanie dekoracji, uczniom pomagającym w realizacji wystroju, strażakom – jak zawsze na wysokim poziomie (chłopaki wspinali się pod sam sufit), paniom z GOKu, które spowodowały, że drzewka w naszej szkole zakwitły w zimie.
Bardzo dziękujemy pani kucharce, która odstąpiła kucharzowi z Krakowa swoje królestwo na czas imprezy oraz paniom sprzątającym za dodatkową pracę zarówno przed jak i po zabawie. Dzięki Księdzu Proboszczowi, który pożyczył nam czerwony dywan, nasi goście mogli poczuć się jak na prawdziwej gali. Wiele pomocy w różnej formie (przygotowania, sprzątanie, pieczenie ciast) ofiarowali rodzice uczniów – bardzo dziękujemy! I jak mówią w Ameryce - „last but not least” – pan Dyrektor szkoły jako dobry gospodarz aktywnie uczestniczył w pracach przed i po balu oraz był duszą towarzystwa w czasie zabawy!


Wielkie ukłony i podziękowania dla wszystkich.
Dochód z balu zasilił kasę Rady Rodziców. Pieniądze te wrócą do naszych dzieci w formie różnych nagród i innych atrakcji oraz w miarę potrzeby będą przeznaczane na inwestycje szkolne.


Lista sponsorów:
Chochołowskie Termy
Apilandia
FIU FIU Salon Urody
Studio Figura
Salon Fryzur Wicher Ewelina
Hotel Modrzewiówka
ParkHotel Łysoń
Restauracja Trento
Centrum Kongresowe ICE Kraków
EMI Sport Center
Ryłko
Arka Cafe
Cafe Pensjonat
Czarna Owca Cafe & Gallery


Dziękujemy!

Rada Rodziców


Ważne ogłoszenia

Spotkanie Rady Rodziców

 

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2019/2020.

 

Opieka zdrowotna nad uczniami.

 

Godziny pracy psychologa i pedagoga szkoły.

 

RODO

 

Środki poprawy efektywności energetycznej.

 
 
Polecane serwisy
logo: Lanckorona
Lanckorona
logo: Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie
Gminny Ośrodek Kultury w Lanckoronie
logo: Zespół Szkół w Izdebniku
Zespół Szkół w Izdebniku
logo: Zespół Szkół w Skawinkach
Zespół Szkół w Skawinkach
logo: Towarzystwo Przyjaciół Lanckorony
Towarzystwo Przyjaciół Lanckorony
logo: Parafia Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Lanckoronie
Parafia Narodzenia Św. Jana Chrzciciela w Lanckoronie
 
Nasi przyjaciele
 
Poprzednie strony www
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Lanckoronie
34-143 Lanckorona, ul. Szkolna 5
tel./fax 338763590
zswlanckoronie@poczta.onet.pl
Projekt i wykonanie net2me