Logo: Szkoła Podstawowa w LanckoronieSzkoła Podstawowa
im. Kazimierza Wielkiego
w Lanckoronie

26 maj 2020r.

Dzień Matki podobno po raz pierwszy w Polsce świętowano równo 100lat temu-26 maja 1914r. w Krakowie.

Jest to święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy nasze mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych sytuacjach, troskę, pomoc i matczyną, bezwarunkową miłość. Każda mama w takim dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Każdą mamę na pewno ucieszy własnoręcznie zrobiony prezent. Dlatego przygotujmy dla niej kilka prezentów.

1.    Wypisz na ozdobnej kartce co najmniej 10 powodów dla których cieszysz się, że Twoja mama jest z Tobą.
2.    Zrób i podaruj mamie listę najwspanialszych chwil, które razem spędziliście.
3.    Znajdź zdjęcie swojej mamy, naklej je na większą kartkę i napisz słowa, które opisują Twoją mamę!
4.    Znajdź ładny słoik. Ozdób go, a do środka włóż zapisane na małych kolorowych karteczkach życzenia. Wskazówka: karteczki mogą być w kształcie serduszek 
5.    Zrób laurkę! –Odrysuj na papierze swoją dłoń. Wytnij ją. Następnie z kolorowego papieru wytnij łodygi kwiatów, podłużne liście i kwiaty. Przyklej wszystkie elementy w taki sposób, żeby laurka przedstawiała dłoń, która trzyma piękny bukiet kwiatów.
6.    Ułóż dla swojej mamy wierszyk z życzeniami!

19.10.2020 Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

POD BIAŁO-CZERWONĄ

Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19

Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

1% na szkołę Twojego dziecka.

PODZIĘKOWANIA DLA FUNDACJI "ORLEN - DAR SERCA"

Opieka zdrowotna nad uczniami.