Projekt - Jeżdżę z głową.

Jeżdżę z głową
Podobnie jak w roku ubiegłym, również i w tym, nasza szkoła bierze udział w projekcie „Jeżdżę z głową”. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym województwa małopolskiego. W ramach projektu, dla grupy uczniów z naszej szkoły, zostanie zorganizowany kurs nauki jazdy na nartach.
Kurs przeznaczony jest dla uczniów nie umiejących jeździć na nartach z klas III – VI szk. podst.. Ma na celu przede wszystkim nabycie umiejętności i podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach, wzrost bezpieczeństwa poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich oraz nabycia nawyku jazdy w kasku, jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów.
Nauka jazdy na nartach odbywać się będzie w ośrodku Szklana Góra w Harbutowicach. Utworzona zostanie 1 grupa licząca 12 uczniów. Projekt obejmuje 20 godzin na stoku.

Stypendium szkolne 2018/2019