Projekt ”Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II”

Nasza szkoła bierze udział w projekcie ”Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II”, w ramach którego zostanie utworzony Szkolny Punkt Informacji i Kariery (SPInKa). Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Głównym celem projektu jest wsparcie orientacji zawodowej poprzez zapewnienie dostępu do doradztwa edukacyjno-zawodowego dla wszystkich zainteresowanych uczniów szkół gimnazjalnych, w szczególności klas trzecich tak, by ich wybory edukacyjne, a następnie kariera zawodowa wynikały z właściwego rozpoznania ich predyspozycji oraz sytuacji na rynku pracy.
W tym roku szkolnym w projekcie będą brać udział uczniowie klasy III i II gimnazjum. Zostaną objęci zajęciami warsztatowymi i indywidualnymi, w ramach których omawiane będą treści dotyczące samopoznania, zawodów, rynku edukacji i pracy oraz planowania kariery zawodowej.

regulaminu-spinka-lanckoronaREGULAMIN

Projekt ”Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Małopolsce II”

Projekt edukacyjny LEPSZA SZKOŁA

Zespół Szkół w Lanckoronie