Plan zajęć

Plan opublikowany dnia: 2019-09-04
Klasy
Nauczyciele
Sale
1a
1b
2a
3a
4a
5a
6a
7a
8a
7p
8p
M.Gajewski (MG)
J.Bucka (JB)
B.Kosowska (KB)
R.Lasek-Gajewska (RL)
M.Pułczyńska (MP)
J.Pyka (JP)
A.Gasińska (AG)
A.Bacior (AB)
A.Gajewski (GA)
L.Graca (LG)
M.Hans (MH)
B.Kowalska (BK)
M.Kowalska (MK)
J.Kowalski (JK)
A.Kurowska-Maj (AK)
E.Lachendrowicz-Homel (EL)
A.Łychacz (AŁ)
M.Nogieć (MN)
E.Pałus (PE)
B.Piwowar (BP)
S.Skupień (SA)
J.Studnicka (JS)
M.Tyrpa-Opyrchał (MT)
E.Chorąży (CO)
K.Nicpoń (KN)
14 nauczanie zintegrowane
15 nauczanie zintegrowane
16 nauczanie zintegrowane
6
7 nauczanie zintegrowane
8
8a
25
24
22
23
30
boisko
swietl

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

 

informatyka

5a 23

 

 

3

9:45-10:30

 

 

technika

4a 8a

 

informatyka

6a 23

4

10:40-11:25

 

 

technika

6a 22

 

informatyka

8a 23

5

11:40-12:25

 

 

 

technika

5a 6

 

6

12:40-13:25

 

 

 

informatyka

8p 23

 

7

13:30-14:15

 

 

 

godz.wych

8a 23

 

8

14:20-15:05

 

 

informatyka

7a 23

informatyka

7p 23

 

poniedziałek
wtorek
środa
8:50- 9:35

informatyka

5a 23
9:45-10:30

technika

4a 8a
10:40-11:25

technika

6a 22
14:20-15:05

informatyka

7a 23
czwartek
11:40-12:25

technika

5a 6
12:40-13:25

informatyka

8p 23
13:30-14:15

godz.wych

8a 23
14:20-15:05

informatyka

7p 23
piątek
9:45-10:30

informatyka

6a 23
10:40-11:25

informatyka

8a 23

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

j.angielski

8a 8

 

 

j.angielski

7a 8

j.angielski

8p 25

2

8:50- 9:35

j.angielski

5a 8

 

 

j.angielski

7p 25

j.angielski

5a 16

3

9:45-10:30

j.angielski

6a 8a

j.angielski

6a 24

j.angielski

8a 23

j.angielski

8p 25

j.angielski

1b 7

4

10:40-11:25

 

j.angielski

6a 24

j.angielski

2a 16

j.angielski

2a 16

j.angielski

3a 14

5

11:40-12:25

j.angielski

3a 14

j.angielski

1b 7

j.angielski

1a 15

j.angielski

1a 15

j.angielski

8a 8

6

12:40-13:25

j.angielski

7a 8

j.angielski

7p 25

j.angielski

5a 6

 

 

7

13:30-14:15

 

j.angielski

7a 22

 

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

j.angielski

8a 8
8:50- 9:35

j.angielski

5a 8
9:45-10:30

j.angielski

6a 8a
11:40-12:25

j.angielski

3a 14
12:40-13:25

j.angielski

7a 8
wtorek
9:45-10:30

j.angielski

6a 24
10:40-11:25

j.angielski

6a 24
11:40-12:25

j.angielski

1b 7
12:40-13:25

j.angielski

7p 25
13:30-14:15

j.angielski

7a 22
środa
9:45-10:30

j.angielski

8a 23
10:40-11:25

j.angielski

2a 16
11:40-12:25

j.angielski

1a 15
12:40-13:25

j.angielski

5a 6
czwartek
8:00- 8:45

j.angielski

7a 8
8:50- 9:35

j.angielski

7p 25
9:45-10:30

j.angielski

8p 25
10:40-11:25

j.angielski

2a 16
11:40-12:25

j.angielski

1a 15
piątek
8:00- 8:45

j.angielski

8p 25
8:50- 9:35

j.angielski

5a 16
9:45-10:30

j.angielski

1b 7
10:40-11:25

j.angielski

3a 14
11:40-12:25

j.angielski

8a 8

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 15

e_wczesnoszk

JP 15

e_wczesnoszk

JP 15

e_wczesnoszk

JP 15

e_inform

JP 23

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 15

e_wczesnoszk

JP 15

e_wczesnoszk

JP 15

wf

JP 30

e_wczesnoszk

JP 15

3

9:45-10:30

e_plastyczna

JP 15

e_wczesnoszk

JP 15

e_muzyczna

JP 15

e_wczesnoszk

JP 15

wf

JP 30

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

JP 15

e_wczesnoszk

JP 15

wf

JP 30

religia

AK 15

zaj.roz.zain

JP 15

5

11:40-12:25

religia

AK 15

 

j.angielski

BP 15

j.angielski

BP 15

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 15
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 15
9:45-10:30

e_plastyczna

JP 15
10:40-11:25

e_wczesnoszk

JP 15
11:40-12:25

religia

AK 15
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 15
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 15
9:45-10:30

e_wczesnoszk

JP 15
10:40-11:25

e_wczesnoszk

JP 15
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 15
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 15
9:45-10:30

e_muzyczna

JP 15
10:40-11:25

wf

JP 30
11:40-12:25

j.angielski

BP 15
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 15
8:50- 9:35

wf

JP 30
9:45-10:30

e_wczesnoszk

JP 15
10:40-11:25

religia

AK 15
11:40-12:25

j.angielski

BP 15
piątek
8:00- 8:45

e_inform

JP 23
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 15
9:45-10:30

wf

JP 30
10:40-11:25

zaj.roz.zain

JP 15

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1a 15

e_wczesnoszk

1a 15

e_wczesnoszk

1a 15

e_wczesnoszk

1a 15

e_inform

1a 23

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

1a 15

e_wczesnoszk

1a 15

e_wczesnoszk

1a 15

wf

1a 30

e_wczesnoszk

1a 15

3

9:45-10:30

e_plastyczna

1a 15

e_wczesnoszk

1a 15

e_muzyczna

1a 15

e_wczesnoszk

1a 15

wf

1a 30

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

1a 15

e_wczesnoszk

1a 15

wf

1a 30

informatyka

4a 23

zaj.roz.zain

1a 15

5

11:40-12:25

 

 

e_inform

2a 23

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1a 15
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

1a 15
9:45-10:30

e_plastyczna

1a 15
10:40-11:25

e_wczesnoszk

1a 15
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1a 15
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

1a 15
9:45-10:30

e_wczesnoszk

1a 15
10:40-11:25

e_wczesnoszk

1a 15
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1a 15
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

1a 15
9:45-10:30

e_muzyczna

1a 15
10:40-11:25

wf

1a 30
11:40-12:25

e_inform

2a 23
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1a 15
8:50- 9:35

wf

1a 30
9:45-10:30

e_wczesnoszk

1a 15
10:40-11:25

informatyka

4a 23
piątek
8:00- 8:45

e_inform

1a 23
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

1a 15
9:45-10:30

wf

1a 30
10:40-11:25

zaj.roz.zain

1a 15

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

matematyka

7p 25

 

 

fizyka

8a 24

2

8:50- 9:35

 

matematyka

7a 8

 

 

matematyka

8p 25

3

9:45-10:30

 

fizyka

8a 22

matematyka

8p 25

 

matematyka

7a 8

4

10:40-11:25

 

 

 

matematyka

7a 8

fizyka

7a 6

5

11:40-12:25

 

 

fizyka.

8p 25

godz.wych

7p 8

matematyka

7p 25

6

12:40-13:25

 

 

matematyka

7a 22

fizyka.

7p 8

matematyka

7p 25

7

13:30-14:15

 

 

fizyka

7a 22

matematyka

7p 8

 

8

14:20-15:05

matematyka

8p 25

 

 

matematyka

8p 8

 

poniedziałek
14:20-15:05

matematyka

8p 25
wtorek
8:00- 8:45

matematyka

7p 25
8:50- 9:35

matematyka

7a 8
9:45-10:30

fizyka

8a 22
środa
9:45-10:30

matematyka

8p 25
11:40-12:25

fizyka.

8p 25
12:40-13:25

matematyka

7a 22
13:30-14:15

fizyka

7a 22
czwartek
10:40-11:25

matematyka

7a 8
11:40-12:25

godz.wych

7p 8
12:40-13:25

fizyka.

7p 8
13:30-14:15

matematyka

7p 8
14:20-15:05

matematyka

8p 8
piątek
8:00- 8:45

fizyka

8a 24
8:50- 9:35

matematyka

8p 25
9:45-10:30

matematyka

7a 8
10:40-11:25

fizyka

7a 6
11:40-12:25

matematyka

7p 25
12:40-13:25

matematyka

7p 25

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 1a

e_wczesnoszk

JP 1a

e_wczesnoszk

JP 1a

e_wczesnoszk

JP 1a

 

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 1a

e_wczesnoszk

JP 1a

e_wczesnoszk

JP 1a

 

e_wczesnoszk

JP 1a

3

9:45-10:30

e_plastyczna

JP 1a

e_wczesnoszk

JP 1a

e_muzyczna

JP 1a

e_wczesnoszk

JP 1a

 

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

JP 1a

e_wczesnoszk

JP 1a

 

religia

AK 1a

zaj.roz.zain

JP 1a

5

11:40-12:25

religia

AK 1a

 

j.angielski

BP 1a

j.angielski

BP 1a

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 1a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 1a
9:45-10:30

e_plastyczna

JP 1a
10:40-11:25

e_wczesnoszk

JP 1a
11:40-12:25

religia

AK 1a
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 1a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 1a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

JP 1a
10:40-11:25

e_wczesnoszk

JP 1a
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 1a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 1a
9:45-10:30

e_muzyczna

JP 1a
11:40-12:25

j.angielski

BP 1a
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

JP 1a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

JP 1a
10:40-11:25

religia

AK 1a
11:40-12:25

j.angielski

BP 1a
piątek
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

JP 1a
10:40-11:25

zaj.roz.zain

JP 1a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

wf

2a 30

e_wczesnoszk

2a 16

e_wczesnoszk

2a 16

e_wczesnoszk

2a 16

e_wczesnoszk

2a 16

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

2a 16

e_wczesnoszk

2a 16

e_wczesnoszk

2a 16

e_wczesnoszk

2a 16

wf

2a boisko

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

2a 16

e_wczesnoszk

2a 16

e_wczesnoszk

2a 16

wf

2a 30

e_plastyczna

2a 16

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

2a 16

e_muzyczna

2a 16

 

 

zaj.roz.zain

2a 16

5

11:40-12:25

-2/2 etyka

2a 16

 

 

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

wf

2a 30
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

2a 16
9:45-10:30

e_wczesnoszk

2a 16
10:40-11:25

e_wczesnoszk

2a 16
11:40-12:25

-2/2 etyka

2a 16
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

2a 16
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

2a 16
9:45-10:30

e_wczesnoszk

2a 16
10:40-11:25

e_muzyczna

2a 16
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

2a 16
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

2a 16
9:45-10:30

e_wczesnoszk

2a 16
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

2a 16
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

2a 16
9:45-10:30

wf

2a 30
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

2a 16
8:50- 9:35

wf

2a boisko
9:45-10:30

e_plastyczna

2a 16
10:40-11:25

zaj.roz.zain

2a 16

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

 

historia

BK 7p

 

 

poniedziałek
wtorek
środa
8:50- 9:35

historia

BK 7p
czwartek
piątek

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

religia

4a 22

 

religia

5a 8a

2

8:50- 9:35

 

religia

8a 24

religia

7a 22

religia

5a 23

religia

7a 8

3

9:45-10:30

 

przyroda

4a 8a

religia

6a 22

religia

6a 23

przyroda

4a 6

4

10:40-11:25

religia

8a 8a

 

, religia

7p 8p 25

religia

1a 15

religia

1b 7

5

11:40-12:25

religia

1a 15

religia

2a 16

religia

1b 7

religia

2a 16

godz.wych

7a 22

6

12:40-13:25

 

religia

4a 6

 

 

 

7

13:30-14:15

 

, religia

7p 8p 25

 

 

 

poniedziałek
10:40-11:25

religia

8a 8a
11:40-12:25

religia

1a 15
wtorek
8:50- 9:35

religia

8a 24
9:45-10:30

przyroda

4a 8a
11:40-12:25

religia

2a 16
12:40-13:25

religia

4a 6
13:30-14:15

, religia

7p 8p 25
środa
8:00- 8:45

religia

4a 22
8:50- 9:35

religia

7a 22
9:45-10:30

religia

6a 22
10:40-11:25

, religia

7p 8p 25
11:40-12:25

religia

1b 7
czwartek
8:50- 9:35

religia

5a 23
9:45-10:30

religia

6a 23
10:40-11:25

religia

1a 15
11:40-12:25

religia

2a 16
piątek
8:00- 8:45

religia

5a 8a
8:50- 9:35

religia

7a 8
9:45-10:30

przyroda

4a 6
10:40-11:25

religia

1b 7
11:40-12:25

godz.wych

7a 22

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

 

 

 

 

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

 

 

 

 

 

5

11:40-12:25

 

 

 

 

 

6

12:40-13:25

 

 

 

 

 

7

13:30-14:15

 

religiaGK

5a 6

 

religiaGK

5a 6

 

poniedziałek
wtorek
13:30-14:15

religiaGK

5a 6
środa
czwartek
13:30-14:15

religiaGK

5a 6
piątek

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

j.angielski

BP 8

j.polski

JB 6

j.polski

JB 6

matematyka

SA 22

fizyka

EL 24

2

8:50- 9:35

j.niemiecki

JS 23

religia

AK 24

j.polski

JB 6

j.polski

JB 6

biologia

LG 22

3

9:45-10:30

j.polski

JB 6

fizyka

EL 22

j.angielski

BP 23

j.niemiecki

JS 8a

chemia

LG 22

4

10:40-11:25

religia

AK 8a

matematyka

SA 8

historia

BK 24

zaj.roz.zain

MN 8a

informatyka

MG 23

5

11:40-12:25

geografia

MT 8

wf

GA 30

chemia

LG 22

historia

BK 24

j.angielski

BP 8

6

12:40-13:25

e_dla_bezp

MK 6

wf

GA 30

wos

BK 24

wos

BK 24

matematyka

SA 6

7

13:30-14:15

matematyka

SA 8

 

 

godz.wych

MG 23

 

8

14:20-15:05

wf

GA 30

 

 

wf

GA 30

 

poniedziałek
8:00- 8:45

j.angielski

BP 8
8:50- 9:35

j.niemiecki

JS 23
9:45-10:30

j.polski

JB 6
10:40-11:25

religia

AK 8a
11:40-12:25

geografia

MT 8
12:40-13:25

e_dla_bezp

MK 6
13:30-14:15

matematyka

SA 8
14:20-15:05

wf

GA 30
wtorek
8:00- 8:45

j.polski

JB 6
8:50- 9:35

religia

AK 24
9:45-10:30

fizyka

EL 22
10:40-11:25

matematyka

SA 8
11:40-12:25

wf

GA 30
12:40-13:25

wf

GA 30
środa
8:00- 8:45

j.polski

JB 6
8:50- 9:35

j.polski

JB 6
9:45-10:30

j.angielski

BP 23
10:40-11:25

historia

BK 24
11:40-12:25

chemia

LG 22
12:40-13:25

wos

BK 24
czwartek
8:00- 8:45

matematyka

SA 22
8:50- 9:35

j.polski

JB 6
9:45-10:30

j.niemiecki

JS 8a
10:40-11:25

zaj.roz.zain

MN 8a
11:40-12:25

historia

BK 24
12:40-13:25

wos

BK 24
13:30-14:15

godz.wych

MG 23
14:20-15:05

wf

GA 30
piątek
8:00- 8:45

fizyka

EL 24
8:50- 9:35

biologia

LG 22
9:45-10:30

chemia

LG 22
10:40-11:25

informatyka

MG 23
11:40-12:25

j.angielski

BP 8
12:40-13:25

matematyka

SA 6

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

wych.rodz.

6a 22

 

 

biologia

7p 25

 

2

8:50- 9:35

chemia

7a 22

zaj.roz.zain

6a 22

 

wych.rodz.

4a 22

biologia

8a 22

3

9:45-10:30

biologia

7a 22

chemia

7p 25

 

chemia

7a 22

chemia

8a 22

4

10:40-11:25

wych.rodz.

7a 22

biologia

5a 22

 

biologia

6a 22

chemia

8p 25

5

11:40-12:25

 

wych.rodz.

5a 22

chemia

8a 22

godz.wych

6a 22

 

6

12:40-13:25

 

biologia

7a 22

biologia

8p 25

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

wych.rodz.

6a 22
8:50- 9:35

chemia

7a 22
9:45-10:30

biologia

7a 22
10:40-11:25

wych.rodz.

7a 22
wtorek
8:50- 9:35

zaj.roz.zain

6a 22
9:45-10:30

chemia

7p 25
10:40-11:25

biologia

5a 22
11:40-12:25

wych.rodz.

5a 22
12:40-13:25

biologia

7a 22
środa
11:40-12:25

chemia

8a 22
12:40-13:25

biologia

8p 25
czwartek
8:00- 8:45

biologia

7p 25
8:50- 9:35

wych.rodz.

4a 22
9:45-10:30

chemia

7a 22
10:40-11:25

biologia

6a 22
11:40-12:25

godz.wych

6a 22
piątek
8:50- 9:35

biologia

8a 22
9:45-10:30

chemia

8a 22
10:40-11:25

chemia

8p 25

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

j.niemiecki

JS 7a

historia

BK 5a

j.polski

PE 6a

historia

BK 8p

fizyka

EL 8a

2

8:50- 9:35

historia

BK 6a

religia

AK 8a

j.polski

PE 6a

wos

BK 8p

j.polski

PE 6a

3

9:45-10:30

historia

BK 5a

j.angielski

BP 6a

historia

BK 7a

historia

BK 4a

historia

BK 7p

4

10:40-11:25

 

j.angielski

BP 6a

historia

BK 8a

wos

BK 7p

historia

BK 6a

5

11:40-12:25

matematyka

SA 4a

 

godz.wych

BK 5a

historia

BK 8a

historia

BK 8p

6

12:40-13:25

matematyka

SA 5a

matematyka

SA 6a

wos

BK 8a

wos

BK 8a

historia

BK 7a

7

13:30-14:15

 

matematyka

SA 6a

 

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

j.niemiecki

JS 7a
8:50- 9:35

historia

BK 6a
9:45-10:30

historia

BK 5a
11:40-12:25

matematyka

SA 4a
12:40-13:25

matematyka

SA 5a
wtorek
8:00- 8:45

historia

BK 5a
8:50- 9:35

religia

AK 8a
9:45-10:30

j.angielski

BP 6a
10:40-11:25

j.angielski

BP 6a
12:40-13:25

matematyka

SA 6a
13:30-14:15

matematyka

SA 6a
środa
8:00- 8:45

j.polski

PE 6a
8:50- 9:35

j.polski

PE 6a
9:45-10:30

historia

BK 7a
10:40-11:25

historia

BK 8a
11:40-12:25

godz.wych

BK 5a
12:40-13:25

wos

BK 8a
czwartek
8:00- 8:45

historia

BK 8p
8:50- 9:35

wos

BK 8p
9:45-10:30

historia

BK 4a
10:40-11:25

wos

BK 7p
11:40-12:25

historia

BK 8a
12:40-13:25

wos

BK 8a
piątek
8:00- 8:45

fizyka

EL 8a
8:50- 9:35

j.polski

PE 6a
9:45-10:30

historia

BK 7p
10:40-11:25

historia

BK 6a
11:40-12:25

historia

BK 8p
12:40-13:25

historia

BK 7a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

j.angielski

4a 6

2

8:50- 9:35

 

 

 

 

j.angielski

4a 6

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

 

 

 

 

 

5

11:40-12:25

 

 

 

 

 

6

12:40-13:25

 

 

j.angielski

4a 8

 

 

poniedziałek
wtorek
środa
12:40-13:25

j.angielski

4a 8
czwartek
piątek
8:00- 8:45

j.angielski

4a 6
8:50- 9:35

j.angielski

4a 6

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

matematyka

EL 7p

 

biologia

LG 7p

j.angielski

BP 8p

2

8:50- 9:35

 

 

 

j.angielski

BP 7p

matematyka

EL 8p

3

9:45-10:30

 

chemia

LG 7p

matematyka

EL 8p

j.angielski

BP 8p

j.polski

PE 8p

4

10:40-11:25

 

j.polski

PE 7p

, religia

AK 7p 8p

j.polski

PE 8p

chemia

LG 8p

5

11:40-12:25

j.polski

PE 8p

j.polski

PE 7p

fizyka.

EL 8p

godz.wych

PE 8p

matematyka

EL 7p

6

12:40-13:25

j.polski

PE 8p

j.angielski

BP 7p

biologia

LG 8p

 

matematyka

EL 7p

7

13:30-14:15

 

, religia

AK 7p 8p

 

 

 

8

14:20-15:05

matematyka

EL 8p

 

 

 

 

poniedziałek
11:40-12:25

j.polski

PE 8p
12:40-13:25

j.polski

PE 8p
14:20-15:05

matematyka

EL 8p
wtorek
8:00- 8:45

matematyka

EL 7p
9:45-10:30

chemia

LG 7p
10:40-11:25

j.polski

PE 7p
11:40-12:25

j.polski

PE 7p
12:40-13:25

j.angielski

BP 7p
13:30-14:15

, religia

AK 7p 8p
środa
9:45-10:30

matematyka

EL 8p
10:40-11:25

, religia

AK 7p 8p
11:40-12:25

fizyka.

EL 8p
12:40-13:25

biologia

LG 8p
czwartek
8:00- 8:45

biologia

LG 7p
8:50- 9:35

j.angielski

BP 7p
9:45-10:30

j.angielski

BP 8p
10:40-11:25

j.polski

PE 8p
11:40-12:25

godz.wych

PE 8p
piątek
8:00- 8:45

j.angielski

BP 8p
8:50- 9:35

matematyka

EL 8p
9:45-10:30

j.polski

PE 8p
10:40-11:25

chemia

LG 8p
11:40-12:25

matematyka

EL 7p
12:40-13:25

matematyka

EL 7p

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

j.polski

JB 4a

j.polski

JB 8a

j.polski

JB 8a

j.polski

JB 4a

j.angielski

CO 4a

2

8:50- 9:35

j.polski

JB 4a

godz.wych

JB 4a

j.polski

JB 8a

j.polski

JB 8a

j.angielski

CO 4a

3

9:45-10:30

j.polski

JB 8a

j.polski

JB 5a

j.polski

JB 5a

j.polski

JB 5a

przyroda

AK 4a

4

10:40-11:25

j.polski

JB 5a

j.polski

JB 4a

j.polski

JB 4a

j.polski

JB 5a

fizyka

EL 7a

5

11:40-12:25

j.polski

AB 7a

matematyka

SA 4a

matematyka

SA 4a

technika

MG 5a

matematyka

SA 4a

6

12:40-13:25

e_dla_bezp

MK 8a

religia

AK 4a

j.angielski

BP 5a

j.polski

AB 7a

matematyka

SA 8a

7

13:30-14:15

e_dla_bezp

MK 8p

religiaGK

5a

 

religiaGK

5a

 

poniedziałek
8:00- 8:45

j.polski

JB 4a
8:50- 9:35

j.polski

JB 4a
9:45-10:30

j.polski

JB 8a
10:40-11:25

j.polski

JB 5a
11:40-12:25

j.polski

AB 7a
12:40-13:25

e_dla_bezp

MK 8a
13:30-14:15

e_dla_bezp

MK 8p
wtorek
8:00- 8:45

j.polski

JB 8a
8:50- 9:35

godz.wych

JB 4a
9:45-10:30

j.polski

JB 5a
10:40-11:25

j.polski

JB 4a
11:40-12:25

matematyka

SA 4a
12:40-13:25

religia

AK 4a
13:30-14:15

religiaGK

5a
środa
8:00- 8:45

j.polski

JB 8a
8:50- 9:35

j.polski

JB 8a
9:45-10:30

j.polski

JB 5a
10:40-11:25

j.polski

JB 4a
11:40-12:25

matematyka

SA 4a
12:40-13:25

j.angielski

BP 5a
czwartek
8:00- 8:45

j.polski

JB 4a
8:50- 9:35

j.polski

JB 8a
9:45-10:30

j.polski

JB 5a
10:40-11:25

j.polski

JB 5a
11:40-12:25

technika

MG 5a
12:40-13:25

j.polski

AB 7a
13:30-14:15

religiaGK

5a
piątek
8:00- 8:45

j.angielski

CO 4a
8:50- 9:35

j.angielski

CO 4a
9:45-10:30

przyroda

AK 4a
10:40-11:25

fizyka

EL 7a
11:40-12:25

matematyka

SA 4a
12:40-13:25

matematyka

SA 8a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

geografia

7a 8

 

geografia

7a 8

2

8:50- 9:35

 

 

geografia

8p 8

 

geografia

7p 8a

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

 

 

geografia

5a 8

 

 

5

11:40-12:25

geografia

8a 8

 

geografia

6a 8

 

 

poniedziałek
11:40-12:25

geografia

8a 8
wtorek
środa
8:00- 8:45

geografia

7a 8
8:50- 9:35

geografia

8p 8
10:40-11:25

geografia

5a 8
11:40-12:25

geografia

6a 8
czwartek
piątek
8:00- 8:45

geografia

7a 8
8:50- 9:35

geografia

7p 8a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

wf

RL 2a

wf

GA 6a

wf

GA 5a

wf

MP 3a

 

2

8:50- 9:35

wf

AG 1b

wf

GA 5a

wf

GA 4a

wf

JP 1a

 

3

9:45-10:30

wf

GA 4a

wf

GA 7a

wf

AG 1b

wf

RL 2a

wf

JP 1a

4

10:40-11:25

wf

MP 3a

wf

GA 7a

wf

JP 1a

wf

AG 1b

wf

GA 4a

5

11:40-12:25

wf

GA 6a

wf

GA 8a

wf

MP 3a

 

wf

GA 5a

6

12:40-13:25

wf

GA 6a

wf

GA 8a

 

wf

GA 6a

wf

GA 5a

7

13:30-14:15

wf

GA 7a

 

 

wf

GA 7a

 

8

14:20-15:05

wf

GA 8a

 

 

wf

GA 8a

 

poniedziałek
8:00- 8:45

wf

RL 2a
8:50- 9:35

wf

AG 1b
9:45-10:30

wf

GA 4a
10:40-11:25

wf

MP 3a
11:40-12:25

wf

GA 6a
12:40-13:25

wf

GA 6a
13:30-14:15

wf

GA 7a
14:20-15:05

wf

GA 8a
wtorek
8:00- 8:45

wf

GA 6a
8:50- 9:35

wf

GA 5a
9:45-10:30

wf

GA 7a
10:40-11:25

wf

GA 7a
11:40-12:25

wf

GA 8a
12:40-13:25

wf

GA 8a
środa
8:00- 8:45

wf

GA 5a
8:50- 9:35

wf

GA 4a
9:45-10:30

wf

AG 1b
10:40-11:25

wf

JP 1a
11:40-12:25

wf

MP 3a
czwartek
8:00- 8:45

wf

MP 3a
8:50- 9:35

wf

JP 1a
9:45-10:30

wf

RL 2a
10:40-11:25

wf

AG 1b
12:40-13:25

wf

GA 6a
13:30-14:15

wf

GA 7a
14:20-15:05

wf

GA 8a
piątek
9:45-10:30

wf

JP 1a
10:40-11:25

wf

GA 4a
11:40-12:25

wf

GA 5a
12:40-13:25

wf

GA 5a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

matematyka

EL 25

 

biologia

LG 25

 

2

8:50- 9:35

 

zaj.roz.zain

MN 8a

historia

BK swietl

j.angielski

BP 25

geografia

MT 8a

3

9:45-10:30

 

chemia

LG 25

j.polski

PE 8

j.polski

PE 8

historia

BK 24

4

10:40-11:25

przysp.do.pr IW Kuchnia

j.polski

PE 25

religia #RY

25

wos

BK 24

j.polski

PE 22

5

11:40-12:25

przysp.do.pr IW Kuchnia

j.polski

PE 25

 

godz.wych

EL 8

matematyka

EL 25

6

12:40-13:25

przysp.do.pr IW Kuchnia

j.angielski

BP 25

 

fizyka.

EL 8

matematyka

EL 25

7

13:30-14:15

przysp.do.pr IW Kuchnia

religia #RY

25

 

matematyka

EL 8

 

8

14:20-15:05

przysp.do.pr IW Kuchnia

 

 

informatyka

MG 23

 

9

15:10-15:55

wf #WK

boisko

 

wf #WK

boisko

 

 

10

16:00-16:45

wf #WK

boisko

 

wf #WK

boisko

 

 

poniedziałek
10:40-11:25

przysp.do.pr IW Kuchnia

11:40-12:25

przysp.do.pr IW Kuchnia

12:40-13:25

przysp.do.pr IW Kuchnia

13:30-14:15

przysp.do.pr IW Kuchnia

14:20-15:05

przysp.do.pr IW Kuchnia

15:10-15:55

wf #WK

boisko
16:00-16:45

wf #WK

boisko
wtorek
8:00- 8:45

matematyka

EL 25
8:50- 9:35

zaj.roz.zain

MN 8a
9:45-10:30

chemia

LG 25
10:40-11:25

j.polski

PE 25
11:40-12:25

j.polski

PE 25
12:40-13:25

j.angielski

BP 25
13:30-14:15

religia #RY

25
środa
8:50- 9:35

historia

BK swietl
9:45-10:30

j.polski

PE 8
10:40-11:25

religia #RY

25
15:10-15:55

wf #WK

boisko
16:00-16:45

wf #WK

boisko
czwartek
8:00- 8:45

biologia

LG 25
8:50- 9:35

j.angielski

BP 25
9:45-10:30

j.polski

PE 8
10:40-11:25

wos

BK 24
11:40-12:25

godz.wych

EL 8
12:40-13:25

fizyka.

EL 8
13:30-14:15

matematyka

EL 8
14:20-15:05

informatyka

MG 23
piątek
8:50- 9:35

geografia

MT 8a
9:45-10:30

historia

BK 24
10:40-11:25

j.polski

PE 22
11:40-12:25

matematyka

EL 25
12:40-13:25

matematyka

EL 25

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

MP 14

e_wczesnoszk

MP 14

religia

MH 14

wf

MP 30

e_wczesnoszk

MP 14

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 14

e_wczesnoszk

MP 14

e_wczesnoszk

MP 14

e_wczesnoszk

MP 14

e_inform

MP 23

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 14

e_wczesnoszk

MP 14

e_wczesnoszk

MP 14

e_wczesnoszk

MP 14

e_plastyczna

MP 14

4

10:40-11:25

wf

MP 30

e_wczesnoszk

MP 14

e_muzyczna

MP 14

zaj.roz.zain

MP 14

j.angielski

BP 14

5

11:40-12:25

j.angielski

BP 14

religia

MH 14

wf

MP 30

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

MP 14
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 14
9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 14
10:40-11:25

wf

MP 30
11:40-12:25

j.angielski

BP 14
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

MP 14
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 14
9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 14
10:40-11:25

e_wczesnoszk

MP 14
11:40-12:25

religia

MH 14
środa
8:00- 8:45

religia

MH 14
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 14
9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 14
10:40-11:25

e_muzyczna

MP 14
11:40-12:25

wf

MP 30
czwartek
8:00- 8:45

wf

MP 30
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 14
9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 14
10:40-11:25

zaj.roz.zain

MP 14
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

MP 14
8:50- 9:35

e_inform

MP 23
9:45-10:30

e_plastyczna

MP 14
10:40-11:25

j.angielski

BP 14

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

j.polski

JB 6

 

religia

AK 22

j.polski

JB 6

j.angielski

CO 6

2

8:50- 9:35

j.polski

JB 6

godz.wych

JB 6

wf

GA 30

wych.rodz.

LG 22

j.angielski

CO 6

3

9:45-10:30

wf

GA 30

przyroda

AK 8a

technika

MG 8a

historia

BK 24

przyroda

AK 6

4

10:40-11:25

wf

GA boisko

j.polski

JB 6

j.polski

JB 6

informatyka

JP 23

wf

GA 30

5

11:40-12:25

matematyka

SA 24

matematyka

SA 6

matematyka

SA 6

 

matematyka

SA 6

6

12:40-13:25

muzyka

KN 8a

religia

AK 6

j.angielski

CO 8

 

 

7

13:30-14:15

 

plastyka

MN 8a

 

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

j.polski

JB 6
8:50- 9:35

j.polski

JB 6
9:45-10:30

wf

GA 30
10:40-11:25

wf

GA boisko
11:40-12:25

matematyka

SA 24
12:40-13:25

muzyka

KN 8a
wtorek
8:50- 9:35

godz.wych

JB 6
9:45-10:30

przyroda

AK 8a
10:40-11:25

j.polski

JB 6
11:40-12:25

matematyka

SA 6
12:40-13:25

religia

AK 6
13:30-14:15

plastyka

MN 8a
środa
8:00- 8:45

religia

AK 22
8:50- 9:35

wf

GA 30
9:45-10:30

technika

MG 8a
10:40-11:25

j.polski

JB 6
11:40-12:25

matematyka

SA 6
12:40-13:25

j.angielski

CO 8
czwartek
8:00- 8:45

j.polski

JB 6
8:50- 9:35

wych.rodz.

LG 22
9:45-10:30

historia

BK 24
10:40-11:25

informatyka

JP 23
piątek
8:00- 8:45

j.angielski

CO 6
8:50- 9:35

j.angielski

CO 6
9:45-10:30

przyroda

AK 6
10:40-11:25

wf

GA 30
11:40-12:25

matematyka

SA 6

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

wych.rodz.

LG 6a

 

religia

AK 4a

matematyka

SA 8a

matematyka

SA 6a

2

8:50- 9:35

chemia

LG 7a

zaj.roz.zain

LG 6a

religia

AK 7a

wych.rodz.

LG 4a

biologia

LG 8a

3

9:45-10:30

biologia

LG 7a

fizyka

EL 8a

religia

AK 6a

chemia

LG 7a

chemia

LG 8a

4

10:40-11:25

wych.rodz.

LG 7a

biologia

LG 5a

technika

MG 6a

biologia

LG 6a

j.polski

PE 7p

5

11:40-12:25

 

wych.rodz.

LG 5a

chemia

LG 8a

godz.wych

LG 6a

godz.wych

AK 7a

6

12:40-13:25

 

biologia

LG 7a

matematyka

EL 7a

 

 

7

13:30-14:15

 

j.angielski

BP 7a

fizyka

EL 7a

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

wych.rodz.

LG 6a
8:50- 9:35

chemia

LG 7a
9:45-10:30

biologia

LG 7a
10:40-11:25

wych.rodz.

LG 7a
wtorek
8:50- 9:35

zaj.roz.zain

LG 6a
9:45-10:30

fizyka

EL 8a
10:40-11:25

biologia

LG 5a
11:40-12:25

wych.rodz.

LG 5a
12:40-13:25

biologia

LG 7a
13:30-14:15

j.angielski

BP 7a
środa
8:00- 8:45

religia

AK 4a
8:50- 9:35

religia

AK 7a
9:45-10:30

religia

AK 6a
10:40-11:25

technika

MG 6a
11:40-12:25

chemia

LG 8a
12:40-13:25

matematyka

EL 7a
13:30-14:15

fizyka

EL 7a
czwartek
8:00- 8:45

matematyka

SA 8a
8:50- 9:35

wych.rodz.

LG 4a
9:45-10:30

chemia

LG 7a
10:40-11:25

biologia

LG 6a
11:40-12:25

godz.wych

LG 6a
piątek
8:00- 8:45

matematyka

SA 6a
8:50- 9:35

biologia

LG 8a
9:45-10:30

chemia

LG 8a
10:40-11:25

j.polski

PE 7p
11:40-12:25

godz.wych

AK 7a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

e_wczesnoszk

RL 2a

e_wczesnoszk

RL 2a

e_wczesnoszk

RL 2a

e_wczesnoszk

RL 2a

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 2a

e_wczesnoszk

RL 2a

e_wczesnoszk

RL 2a

e_wczesnoszk

RL 2a

j.angielski

BP 5a

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

RL 2a

e_wczesnoszk

RL 2a

e_wczesnoszk

RL 2a

 

e_plastyczna

RL 2a

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

RL 2a

e_muzyczna

RL 2a

j.angielski

BP 2a

j.angielski

BP 2a

zaj.roz.zain

RL 2a

5

11:40-12:25

-2/2 etyka

RL 2a

religia

AK 2a

 

religia

AK 2a

 

poniedziałek
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 2a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

RL 2a
10:40-11:25

e_wczesnoszk

RL 2a
11:40-12:25

-2/2 etyka

RL 2a
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

RL 2a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 2a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

RL 2a
10:40-11:25

e_muzyczna

RL 2a
11:40-12:25

religia

AK 2a
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

RL 2a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 2a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

RL 2a
10:40-11:25

j.angielski

BP 2a
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

RL 2a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 2a
10:40-11:25

j.angielski

BP 2a
11:40-12:25

religia

AK 2a
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

RL 2a
8:50- 9:35

j.angielski

BP 5a
9:45-10:30

e_plastyczna

RL 2a
10:40-11:25

zaj.roz.zain

RL 2a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

j.niemiecki

JS 24

plastyka

MN 8a

geografia

MT 8

j.angielski

BP 8

geografia

MT 8

2

8:50- 9:35

chemia

LG 22

matematyka

EL 8

religia

AK 22

j.niemiecki

JS 8a

religia

AK 8

3

9:45-10:30

biologia

LG 22

wf

GA 30

historia

BK 24

chemia

LG 22

matematyka

EL 8

4

10:40-11:25

wych.rodz.

LG 22

wf

GA 30

j.polski

AB 8a

matematyka

EL 8

fizyka

EL 6

5

11:40-12:25

j.polski

AB 6

j.polski

AB 8

j.polski

AB 8a

zaj.roz.zain

MN 8a

godz.wych

AK 22

6

12:40-13:25

j.angielski

BP 8

biologia

LG 22

matematyka

EL 22

j.polski

AB 6

historia

BK 24

7

13:30-14:15

wf

GA 30

j.angielski

BP 22

fizyka

EL 22

wf

GA 30

 

8

14:20-15:05

muzyka

KN 8a

 

informatyka

MG 23

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

j.niemiecki

JS 24
8:50- 9:35

chemia

LG 22
9:45-10:30

biologia

LG 22
10:40-11:25

wych.rodz.

LG 22
11:40-12:25

j.polski

AB 6
12:40-13:25

j.angielski

BP 8
13:30-14:15

wf

GA 30
14:20-15:05

muzyka

KN 8a
wtorek
8:00- 8:45

plastyka

MN 8a
8:50- 9:35

matematyka

EL 8
9:45-10:30

wf

GA 30
10:40-11:25

wf

GA 30
11:40-12:25

j.polski

AB 8
12:40-13:25

biologia

LG 22
13:30-14:15

j.angielski

BP 22
środa
8:00- 8:45

geografia

MT 8
8:50- 9:35

religia

AK 22
9:45-10:30

historia

BK 24
10:40-11:25

j.polski

AB 8a
11:40-12:25

j.polski

AB 8a
12:40-13:25

matematyka

EL 22
13:30-14:15

fizyka

EL 22
14:20-15:05

informatyka

MG 23
czwartek
8:00- 8:45

j.angielski

BP 8
8:50- 9:35

j.niemiecki

JS 8a
9:45-10:30

chemia

LG 22
10:40-11:25

matematyka

EL 8
11:40-12:25

zaj.roz.zain

MN 8a
12:40-13:25

j.polski

AB 6
13:30-14:15

wf

GA 30
piątek
8:00- 8:45

geografia

MT 8
8:50- 9:35

religia

AK 8
9:45-10:30

matematyka

EL 8
10:40-11:25

fizyka

EL 6
11:40-12:25

godz.wych

AK 22
12:40-13:25

historia

BK 24

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

j.angielski

BP 8a

 

geografia

MT 7a

j.angielski

BP 7a

geografia

MT 7a

2

8:50- 9:35

j.angielski

BP 5a

matematyka

EL 7a

geografia

MT 8p

matematyka

SA 6a

religia

AK 7a

3

9:45-10:30

 

 

j.polski

PE 7p

j.polski

PE 7p

matematyka

EL 7a

4

10:40-11:25

j.polski

PE 6a

matematyka

SA 8a

geografia

MT 5a

matematyka

EL 7a

 

5

11:40-12:25

geografia

MT 8a

j.polski

AB 7a

geografia

MT 6a

godz.wych

EL 7p

j.angielski

BP 8a

6

12:40-13:25

j.angielski

BP 7a

j.polski

PE 8p

j.angielski

CO 4a

fizyka.

EL 7p

 

7

13:30-14:15

matematyka

SA 8a

 

matematyka

SA 5a

matematyka

EL 7p

 

8

14:20-15:05

 

 

 

matematyka

EL 8p

 

poniedziałek
8:00- 8:45

j.angielski

BP 8a
8:50- 9:35

j.angielski

BP 5a
10:40-11:25

j.polski

PE 6a
11:40-12:25

geografia

MT 8a
12:40-13:25

j.angielski

BP 7a
13:30-14:15

matematyka

SA 8a
wtorek
8:50- 9:35

matematyka

EL 7a
10:40-11:25

matematyka

SA 8a
11:40-12:25

j.polski

AB 7a
12:40-13:25

j.polski

PE 8p
środa
8:00- 8:45

geografia

MT 7a
8:50- 9:35

geografia

MT 8p
9:45-10:30

j.polski

PE 7p
10:40-11:25

geografia

MT 5a
11:40-12:25

geografia

MT 6a
12:40-13:25

j.angielski

CO 4a
13:30-14:15

matematyka

SA 5a
czwartek
8:00- 8:45

j.angielski

BP 7a
8:50- 9:35

matematyka

SA 6a
9:45-10:30

j.polski

PE 7p
10:40-11:25

matematyka

EL 7a
11:40-12:25

godz.wych

EL 7p
12:40-13:25

fizyka.

EL 7p
13:30-14:15

matematyka

EL 7p
14:20-15:05

matematyka

EL 8p
piątek
8:00- 8:45

geografia

MT 7a
8:50- 9:35

religia

AK 7a
9:45-10:30

matematyka

EL 7a
11:40-12:25

j.angielski

BP 8a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

 

 

 

wf

RL 2a

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

wf

GA 4a

 

 

 

 

5

11:40-12:25

 

 

 

 

 

6

12:40-13:25

 

 

 

 

 

7

13:30-14:15

 

 

 

 

 

8

14:20-15:05

 

 

 

 

 

9

15:10-15:55

, wf

JK 8p 7p

 

, wf

JK 8p 7p

 

 

10

16:00-16:45

, wf

JK 8p 7p

 

, wf

JK 8p 7p

 

 

poniedziałek
10:40-11:25

wf

GA 4a
15:10-15:55

, wf

JK 8p 7p
16:00-16:45

, wf

JK 8p 7p
wtorek
środa
15:10-15:55

, wf

JK 8p 7p
16:00-16:45

, wf

JK 8p 7p
czwartek
piątek
8:50- 9:35

wf

RL 2a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

3a 14

e_wczesnoszk

3a 14

 

wf

3a 30

e_wczesnoszk

3a 14

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

3a 14

e_wczesnoszk

3a 14

e_wczesnoszk

3a 14

e_wczesnoszk

3a 14

e_inform

3a 23

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

3a 14

e_wczesnoszk

3a 14

e_wczesnoszk

3a 14

e_wczesnoszk

3a 14

e_plastyczna

3a 14

4

10:40-11:25

wf

3a 30

e_wczesnoszk

3a 14

e_muzyczna

3a 14

zaj.roz.zain

3a 14

 

5

11:40-12:25

 

 

wf

3a 30

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

3a 14
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

3a 14
9:45-10:30

e_wczesnoszk

3a 14
10:40-11:25

wf

3a 30
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

3a 14
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

3a 14
9:45-10:30

e_wczesnoszk

3a 14
10:40-11:25

e_wczesnoszk

3a 14
środa
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

3a 14
9:45-10:30

e_wczesnoszk

3a 14
10:40-11:25

e_muzyczna

3a 14
11:40-12:25

wf

3a 30
czwartek
8:00- 8:45

wf

3a 30
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

3a 14
9:45-10:30

e_wczesnoszk

3a 14
10:40-11:25

zaj.roz.zain

3a 14
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

3a 14
8:50- 9:35

e_inform

3a 23
9:45-10:30

e_plastyczna

3a 14

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

MP 3a

e_wczesnoszk

MP 3a

religia

MH 3a

 

e_wczesnoszk

MP 3a

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 3a

e_wczesnoszk

MP 3a

e_wczesnoszk

MP 3a

e_wczesnoszk

MP 3a

 

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 3a

e_wczesnoszk

MP 3a

e_wczesnoszk

MP 3a

e_wczesnoszk

MP 3a

e_plastyczna

MP 3a

4

10:40-11:25

 

e_wczesnoszk

MP 3a

e_muzyczna

MP 3a

zaj.roz.zain

MP 3a

j.angielski

BP 3a

5

11:40-12:25

j.angielski

BP 3a

religia

MH 3a

 

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

MP 3a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 3a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 3a
11:40-12:25

j.angielski

BP 3a
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

MP 3a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 3a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 3a
10:40-11:25

e_wczesnoszk

MP 3a
11:40-12:25

religia

MH 3a
środa
8:00- 8:45

religia

MH 3a
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 3a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 3a
10:40-11:25

e_muzyczna

MP 3a
czwartek
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

MP 3a
9:45-10:30

e_wczesnoszk

MP 3a
10:40-11:25

zaj.roz.zain

MP 3a
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

MP 3a
9:45-10:30

e_plastyczna

MP 3a
10:40-11:25

j.angielski

BP 3a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

plastyka

7a 8a

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

zaj.roz.zain

7p 8a

 

 

 

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

 

 

 

zaj.roz.zain

8a 8a

 

5

11:40-12:25

 

plastyka

6a 8a

 

zaj.roz.zain

7a 8a

 

6

12:40-13:25

 

plastyka

5a 8a

 

zaj.roz.zain

5a 8a

 

7

13:30-14:15

 

plastyka

4a 8a

 

zaj.roz.zain

8p 8a

 

poniedziałek
wtorek
8:00- 8:45

plastyka

7a 8a
8:50- 9:35

zaj.roz.zain

7p 8a
11:40-12:25

plastyka

6a 8a
12:40-13:25

plastyka

5a 8a
13:30-14:15

plastyka

4a 8a
środa
czwartek
10:40-11:25

zaj.roz.zain

8a 8a
11:40-12:25

zaj.roz.zain

7a 8a
12:40-13:25

zaj.roz.zain

5a 8a
13:30-14:15

zaj.roz.zain

8p 8a
piątek

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

przysp.do.pr IW Kuchnia

 

historia

BK 24

j.angielski

BP 25

2

8:50- 9:35

 

przysp.do.pr IW Kuchnia

geografia

MT 8

wos

BK 24

matematyka

EL 25

3

9:45-10:30

 

przysp.do.pr IW Kuchnia

matematyka

EL 25

j.angielski

BP 25

j.polski

PE 25

4

10:40-11:25

 

przysp.do.pr IW Kuchnia

religia #RY

25

j.polski

PE 25

chemia

LG 25

5

11:40-12:25

j.polski

PE 25

przysp.do.pr IW Kuchnia

fizyka.

EL 25

godz.wych

PE 25

historia

BK 24

6

12:40-13:25

j.polski

PE 25

j.polski

PE 8

biologia

LG 25

informatyka

MG 23

 

7

13:30-14:15

e_dla_bezp

MK 6

religia #RY

25

 

zaj.roz.zain

MN 8a

 

8

14:20-15:05

matematyka

EL 25

 

 

matematyka

EL 8

 

9

15:10-15:55

wf #WK

boisko

 

wf #WK

boisko

 

 

10

16:00-16:45

wf #WK

boisko

 

wf #WK

boisko

 

 

poniedziałek
11:40-12:25

j.polski

PE 25
12:40-13:25

j.polski

PE 25
13:30-14:15

e_dla_bezp

MK 6
14:20-15:05

matematyka

EL 25
15:10-15:55

wf #WK

boisko
16:00-16:45

wf #WK

boisko
wtorek
8:00- 8:45

przysp.do.pr IW Kuchnia

8:50- 9:35

przysp.do.pr IW Kuchnia

9:45-10:30

przysp.do.pr IW Kuchnia

10:40-11:25

przysp.do.pr IW Kuchnia

11:40-12:25

przysp.do.pr IW Kuchnia

12:40-13:25

j.polski

PE 8
13:30-14:15

religia #RY

25
środa
8:50- 9:35

geografia

MT 8
9:45-10:30

matematyka

EL 25
10:40-11:25

religia #RY

25
11:40-12:25

fizyka.

EL 25
12:40-13:25

biologia

LG 25
15:10-15:55

wf #WK

boisko
16:00-16:45

wf #WK

boisko
czwartek
8:00- 8:45

historia

BK 24
8:50- 9:35

wos

BK 24
9:45-10:30

j.angielski

BP 25
10:40-11:25

j.polski

PE 25
11:40-12:25

godz.wych

PE 25
12:40-13:25

informatyka

MG 23
13:30-14:15

zaj.roz.zain

MN 8a
14:20-15:05

matematyka

EL 8
piątek
8:00- 8:45

j.angielski

BP 25
8:50- 9:35

matematyka

EL 25
9:45-10:30

j.polski

PE 25
10:40-11:25

chemia

LG 25
11:40-12:25

historia

BK 24

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

j.polski

6a 24

j.polski

6a 8a

 

2

8:50- 9:35

 

 

j.polski

6a 24

 

j.polski

6a 24

3

9:45-10:30

 

 

j.polski

7p 8

j.polski

7p 8

j.polski

8p 25

4

10:40-11:25

j.polski

6a 8

j.polski

7p 25

 

j.polski

8p 25

j.polski

7p 22

5

11:40-12:25

j.polski

8p 25

j.polski

7p 25

 

godz.wych

8p 25

 

6

12:40-13:25

j.polski

8p 25

j.polski

8p 8

 

 

 

poniedziałek
10:40-11:25

j.polski

6a 8
11:40-12:25

j.polski

8p 25
12:40-13:25

j.polski

8p 25
wtorek
10:40-11:25

j.polski

7p 25
11:40-12:25

j.polski

7p 25
12:40-13:25

j.polski

8p 8
środa
8:00- 8:45

j.polski

6a 24
8:50- 9:35

j.polski

6a 24
9:45-10:30

j.polski

7p 8
czwartek
8:00- 8:45

j.polski

6a 8a
9:45-10:30

j.polski

7p 8
10:40-11:25

j.polski

8p 25
11:40-12:25

godz.wych

8p 25
piątek
8:50- 9:35

j.polski

6a 24
9:45-10:30

j.polski

8p 25
10:40-11:25

j.polski

7p 22

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 1b

e_wczesnoszk

AG 1b

e_wczesnoszk

AG 1b

e_wczesnoszk

AG 1b

e_wczesnoszk

AG 1b

2

8:50- 9:35

 

e_wczesnoszk

AG 1b

e_wczesnoszk

AG 1b

e_wczesnoszk

AG 1b

e_muzyczna

AG 1b

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

AG 1b

e_wczesnoszk

AG 1b

 

e_plastyczna

AG 1b

j.angielski

BP 1b

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

AG 1b

e_wczesnoszk

AG 1b

 

 

religia

AK 1b

5

11:40-12:25

zaj.roz.zain

AG 1b

j.angielski

BP 1b

religia

AK 1b

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 1b
9:45-10:30

e_wczesnoszk

AG 1b
10:40-11:25

e_wczesnoszk

AG 1b
11:40-12:25

zaj.roz.zain

AG 1b
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 1b
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

AG 1b
9:45-10:30

e_wczesnoszk

AG 1b
10:40-11:25

e_wczesnoszk

AG 1b
11:40-12:25

j.angielski

BP 1b
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 1b
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

AG 1b
11:40-12:25

religia

AK 1b
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 1b
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

AG 1b
9:45-10:30

e_plastyczna

AG 1b
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 1b
8:50- 9:35

e_muzyczna

AG 1b
9:45-10:30

j.angielski

BP 1b
10:40-11:25

religia

AK 1b

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

e_inform

JP 1a

2

8:50- 9:35

j.niemiecki

JS 8a

 

informatyka

MG 5a

religia

AK 5a

e_inform

MP 3a

3

9:45-10:30

 

 

j.angielski

BP 8a

religia

AK 6a

informatyka

MG 6a

4

10:40-11:25

 

 

e_inform

AG 1b

informatyka

JP 4a

informatyka

MG 8a

5

11:40-12:25

 

 

e_inform

JP 2a

 

 

6

12:40-13:25

 

 

 

informatyka

MG 8p

 

7

13:30-14:15

 

 

 

godz.wych

MG 8a

 

8

14:20-15:05

 

 

informatyka

MG 7a

informatyka

MG 7p

 

poniedziałek
8:50- 9:35

j.niemiecki

JS 8a
wtorek
środa
8:50- 9:35

informatyka

MG 5a
9:45-10:30

j.angielski

BP 8a
10:40-11:25

e_inform

AG 1b
11:40-12:25

e_inform

JP 2a
14:20-15:05

informatyka

MG 7a
czwartek
8:50- 9:35

religia

AK 5a
9:45-10:30

religia

AK 6a
10:40-11:25

informatyka

JP 4a
12:40-13:25

informatyka

MG 8p
13:30-14:15

godz.wych

MG 8a
14:20-15:05

informatyka

MG 7p
piątek
8:00- 8:45

e_inform

JP 1a
8:50- 9:35

e_inform

MP 3a
9:45-10:30

informatyka

MG 6a
10:40-11:25

informatyka

MG 8a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

wych.rodz.

LG 22

wf

GA 30

j.polski

PE 24

j.polski

PE 8a

matematyka

SA 22

2

8:50- 9:35

historia

BK 24

zaj.roz.zain

LG 22

j.polski

PE 24

matematyka

SA 8

j.polski

PE 24

3

9:45-10:30

j.angielski

BP 8a

j.angielski

BP 24

religia

AK 22

religia

AK 23

informatyka

MG 23

4

10:40-11:25

j.polski

PE 8

j.angielski

BP 24

technika

MG 22

biologia

LG 22

historia

BK 24

5

11:40-12:25

wf

GA 30

plastyka

MN 8a

geografia

MT 8

godz.wych

LG 22

 

6

12:40-13:25

wf

GA 30

matematyka

SA 24

 

wf

GA 30

 

7

13:30-14:15

muzyka

KN 8a

matematyka

SA 24

 

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

wych.rodz.

LG 22
8:50- 9:35

historia

BK 24
9:45-10:30

j.angielski

BP 8a
10:40-11:25

j.polski

PE 8
11:40-12:25

wf

GA 30
12:40-13:25

wf

GA 30
13:30-14:15

muzyka

KN 8a
wtorek
8:00- 8:45

wf

GA 30
8:50- 9:35

zaj.roz.zain

LG 22
9:45-10:30

j.angielski

BP 24
10:40-11:25

j.angielski

BP 24
11:40-12:25

plastyka

MN 8a
12:40-13:25

matematyka

SA 24
13:30-14:15

matematyka

SA 24
środa
8:00- 8:45

j.polski

PE 24
8:50- 9:35

j.polski

PE 24
9:45-10:30

religia

AK 22
10:40-11:25

technika

MG 22
11:40-12:25

geografia

MT 8
czwartek
8:00- 8:45

j.polski

PE 8a
8:50- 9:35

matematyka

SA 8
9:45-10:30

religia

AK 23
10:40-11:25

biologia

LG 22
11:40-12:25

godz.wych

LG 22
12:40-13:25

wf

GA 30
piątek
8:00- 8:45

matematyka

SA 22
8:50- 9:35

j.polski

PE 24
9:45-10:30

informatyka

MG 23
10:40-11:25

historia

BK 24

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

 

 

 

 

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

 

 

 

 

 

5

11:40-12:25

muzyka

5a 8a

 

 

 

 

6

12:40-13:25

muzyka

4a 8a

 

 

 

 

7

13:30-14:15

muzyka

6a 8a

 

 

 

 

8

14:20-15:05

muzyka

7a 8a

 

 

 

 

poniedziałek
11:40-12:25

muzyka

5a 8a
12:40-13:25

muzyka

4a 8a
13:30-14:15

muzyka

6a 8a
14:20-15:05

muzyka

7a 8a
wtorek
środa
czwartek
piątek

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

historia

BK 24

wf

GA 30

 

religia

AK 8a

2

8:50- 9:35

j.angielski

BP 8

wf

GA 30

informatyka

MG 23

religia

AK 23

j.angielski

BP 16

3

9:45-10:30

historia

BK 24

j.polski

JB 6

j.polski

JB 6

j.polski

JB 6

matematyka

SA 8a

4

10:40-11:25

j.polski

JB 6

biologia

LG 22

geografia

MT 8

j.polski

JB 6

matematyka

SA 8a

5

11:40-12:25

muzyka

KN 8a

wych.rodz.

LG 22

godz.wych

BK 24

technika

MG 6

wf

GA 30

6

12:40-13:25

matematyka

SA 24

plastyka

MN 8a

j.angielski

BP 6

zaj.roz.zain

MN 8a

wf

GA 30

7

13:30-14:15

 

religiaGK

6

matematyka

SA 8

religiaGK

6

 

poniedziałek
8:50- 9:35

j.angielski

BP 8
9:45-10:30

historia

BK 24
10:40-11:25

j.polski

JB 6
11:40-12:25

muzyka

KN 8a
12:40-13:25

matematyka

SA 24
wtorek
8:00- 8:45

historia

BK 24
8:50- 9:35

wf

GA 30
9:45-10:30

j.polski

JB 6
10:40-11:25

biologia

LG 22
11:40-12:25

wych.rodz.

LG 22
12:40-13:25

plastyka

MN 8a
13:30-14:15

religiaGK

6
środa
8:00- 8:45

wf

GA 30
8:50- 9:35

informatyka

MG 23
9:45-10:30

j.polski

JB 6
10:40-11:25

geografia

MT 8
11:40-12:25

godz.wych

BK 24
12:40-13:25

j.angielski

BP 6
13:30-14:15

matematyka

SA 8
czwartek
8:50- 9:35

religia

AK 23
9:45-10:30

j.polski

JB 6
10:40-11:25

j.polski

JB 6
11:40-12:25

technika

MG 6
12:40-13:25

zaj.roz.zain

MN 8a
13:30-14:15

religiaGK

6
piątek
8:00- 8:45

religia

AK 8a
8:50- 9:35

j.angielski

BP 16
9:45-10:30

matematyka

SA 8a
10:40-11:25

matematyka

SA 8a
11:40-12:25

wf

GA 30
12:40-13:25

wf

GA 30

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

 

 

 

 

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

 

 

 

 

 

5

11:40-12:25

 

 

 

 

 

6

12:40-13:25

e_dla_bezp

8a 6

 

 

 

 

7

13:30-14:15

e_dla_bezp

8p 6

 

 

 

 

poniedziałek
12:40-13:25

e_dla_bezp

8a 6
13:30-14:15

e_dla_bezp

8p 6
wtorek
środa
czwartek
piątek

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

j.niemiecki

7a 24

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

j.niemiecki

8a 23

 

 

j.niemiecki

7a 8a

 

3

9:45-10:30

 

 

 

j.niemiecki

8a 8a

 

poniedziałek
8:00- 8:45

j.niemiecki

7a 24
8:50- 9:35

j.niemiecki

8a 23
wtorek
środa
czwartek
8:50- 9:35

j.niemiecki

7a 8a
9:45-10:30

j.niemiecki

8a 8a
piątek

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

plastyka

MN 7a

 

j.polski

PE 6a

religia

AK 5a

2

8:50- 9:35

 

zaj.roz.zain

MN 7p

 

j.niemiecki

JS 7a

geografia

MT 7p

3

9:45-10:30

j.angielski

BP 6a

przyroda

AK 4a

technika

MG 4a

j.niemiecki

JS 8a

matematyka

SA 5a

4

10:40-11:25

religia

AK 8a

 

j.polski

AB 7a

zaj.roz.zain

MN 8a

matematyka

SA 5a

5

11:40-12:25

muzyka

KN 5a

plastyka

MN 6a

j.polski

AB 7a

zaj.roz.zain

MN 7a

 

6

12:40-13:25

muzyka

KN 4a

plastyka

MN 5a

 

zaj.roz.zain

MN 5a

 

7

13:30-14:15

muzyka

KN 6a

plastyka

MN 4a

 

zaj.roz.zain

MN 8p

 

8

14:20-15:05

muzyka

KN 7a

 

 

 

 

poniedziałek
9:45-10:30

j.angielski

BP 6a
10:40-11:25

religia

AK 8a
11:40-12:25

muzyka

KN 5a
12:40-13:25

muzyka

KN 4a
13:30-14:15

muzyka

KN 6a
14:20-15:05

muzyka

KN 7a
wtorek
8:00- 8:45

plastyka

MN 7a
8:50- 9:35

zaj.roz.zain

MN 7p
9:45-10:30

przyroda

AK 4a
11:40-12:25

plastyka

MN 6a
12:40-13:25

plastyka

MN 5a
13:30-14:15

plastyka

MN 4a
środa
9:45-10:30

technika

MG 4a
10:40-11:25

j.polski

AB 7a
11:40-12:25

j.polski

AB 7a
czwartek
8:00- 8:45

j.polski

PE 6a
8:50- 9:35

j.niemiecki

JS 7a
9:45-10:30

j.niemiecki

JS 8a
10:40-11:25

zaj.roz.zain

MN 8a
11:40-12:25

zaj.roz.zain

MN 7a
12:40-13:25

zaj.roz.zain

MN 5a
13:30-14:15

zaj.roz.zain

MN 8p
piątek
8:00- 8:45

religia

AK 5a
8:50- 9:35

geografia

MT 7p
9:45-10:30

matematyka

SA 5a
10:40-11:25

matematyka

SA 5a

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

 

 

 

 

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

 

 

 

 

 

5

11:40-12:25

 

 

 

 

 

6

12:40-13:25

 

 

 

 

 

7

13:30-14:15

 

 

 

 

 

8

14:20-15:05

 

 

 

 

 

9

15:10-15:55

, wf

8p 7p boisko

 

, wf

8p 7p boisko

 

 

10

16:00-16:45

, wf

8p 7p boisko

 

, wf

8p 7p boisko

 

 

poniedziałek
15:10-15:55

, wf

8p 7p boisko
16:00-16:45

, wf

8p 7p boisko
wtorek
środa
15:10-15:55

, wf

8p 7p boisko
16:00-16:45

, wf

8p 7p boisko
czwartek
piątek

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

historia

5a 24

 

historia

8p 24

 

2

8:50- 9:35

historia

6a 24

 

historia

7p swietl

wos

8p 24

 

3

9:45-10:30

historia

5a 24

 

historia

7a 24

historia

4a 24

historia

7p 24

4

10:40-11:25

 

 

historia

8a 24

wos

7p 24

historia

6a 24

5

11:40-12:25

 

 

godz.wych

5a 24

historia

8a 24

historia

8p 24

6

12:40-13:25

 

 

wos

8a 24

wos

8a 24

historia

7a 24
poniedziałek
8:50- 9:35

historia

6a 24
9:45-10:30

historia

5a 24
wtorek
8:00- 8:45

historia

5a 24
środa
8:50- 9:35

historia

7p swietl
9:45-10:30

historia

7a 24
10:40-11:25

historia

8a 24
11:40-12:25

godz.wych

5a 24
12:40-13:25

wos

8a 24
czwartek
8:00- 8:45

historia

8p 24
8:50- 9:35

wos

8p 24
9:45-10:30

historia

4a 24
10:40-11:25

wos

7p 24
11:40-12:25

historia

8a 24
12:40-13:25

wos

8a 24
piątek
9:45-10:30

historia

7p 24
10:40-11:25

historia

6a 24
11:40-12:25

historia

8p 24
12:40-13:25

historia

7a 24

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 7

e_wczesnoszk

AG 7

e_wczesnoszk

AG 7

e_wczesnoszk

AG 7

e_wczesnoszk

AG 7

2

8:50- 9:35

wf

AG 30

e_wczesnoszk

AG 7

e_wczesnoszk

AG 7

e_wczesnoszk

AG 7

e_muzyczna

AG 7

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

AG 7

e_wczesnoszk

AG 7

wf

AG 30

e_plastyczna

AG 7

j.angielski

BP 7

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

AG 7

e_wczesnoszk

AG 7

e_inform

AG 23

wf

AG 30

religia

AK 7

5

11:40-12:25

zaj.roz.zain

AG 7

j.angielski

BP 7

religia

AK 7

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 7
8:50- 9:35

wf

AG 30
9:45-10:30

e_wczesnoszk

AG 7
10:40-11:25

e_wczesnoszk

AG 7
11:40-12:25

zaj.roz.zain

AG 7
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 7
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

AG 7
9:45-10:30

e_wczesnoszk

AG 7
10:40-11:25

e_wczesnoszk

AG 7
11:40-12:25

j.angielski

BP 7
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 7
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

AG 7
9:45-10:30

wf

AG 30
10:40-11:25

e_inform

AG 23
11:40-12:25

religia

AK 7
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 7
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

AG 7
9:45-10:30

e_plastyczna

AG 7
10:40-11:25

wf

AG 30
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

AG 7
8:50- 9:35

e_muzyczna

AG 7
9:45-10:30

j.angielski

BP 7
10:40-11:25

religia

AK 7

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1b 7

e_wczesnoszk

1b 7

e_wczesnoszk

1b 7

e_wczesnoszk

1b 7

e_wczesnoszk

1b 7

2

8:50- 9:35

wf

1b 30

e_wczesnoszk

1b 7

e_wczesnoszk

1b 7

e_wczesnoszk

1b 7

e_muzyczna

1b 7

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

1b 7

e_wczesnoszk

1b 7

wf

1b 30

e_plastyczna

1b 7

 

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

1b 7

e_wczesnoszk

1b 7

e_inform

1b 23

wf

1b 30

 

5

11:40-12:25

zaj.roz.zain

1b 7

 

 

 

 

poniedziałek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1b 7
8:50- 9:35

wf

1b 30
9:45-10:30

e_wczesnoszk

1b 7
10:40-11:25

e_wczesnoszk

1b 7
11:40-12:25

zaj.roz.zain

1b 7
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1b 7
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

1b 7
9:45-10:30

e_wczesnoszk

1b 7
10:40-11:25

e_wczesnoszk

1b 7
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1b 7
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

1b 7
9:45-10:30

wf

1b 30
10:40-11:25

e_inform

1b 23
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1b 7
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

1b 7
9:45-10:30

e_plastyczna

1b 7
10:40-11:25

wf

1b 30
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

1b 7
8:50- 9:35

e_muzyczna

1b 7

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

wf

RL 30

e_wczesnoszk

RL 16

e_wczesnoszk

RL 16

e_wczesnoszk

RL 16

e_wczesnoszk

RL 16

2

8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 16

e_wczesnoszk

RL 16

e_wczesnoszk

RL 16

e_wczesnoszk

RL 16

wf

RL boisko

3

9:45-10:30

e_wczesnoszk

RL 16

e_wczesnoszk

RL 16

e_wczesnoszk

RL 16

wf

RL 30

e_plastyczna

RL 16

4

10:40-11:25

e_wczesnoszk

RL 16

e_muzyczna

RL 16

j.angielski

BP 16

j.angielski

BP 16

zaj.roz.zain

RL 16

5

11:40-12:25

etyka-2/2

RL 16

religia

AK 16

e_inform

JP 23

religia

AK 16

 

poniedziałek
8:00- 8:45

wf

RL 30
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 16
9:45-10:30

e_wczesnoszk

RL 16
10:40-11:25

e_wczesnoszk

RL 16
11:40-12:25

etyka-2/2

RL 16
wtorek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

RL 16
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 16
9:45-10:30

e_wczesnoszk

RL 16
10:40-11:25

e_muzyczna

RL 16
11:40-12:25

religia

AK 16
środa
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

RL 16
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 16
9:45-10:30

e_wczesnoszk

RL 16
10:40-11:25

j.angielski

BP 16
11:40-12:25

e_inform

JP 23
czwartek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

RL 16
8:50- 9:35

e_wczesnoszk

RL 16
9:45-10:30

wf

RL 30
10:40-11:25

j.angielski

BP 16
11:40-12:25

religia

AK 16
piątek
8:00- 8:45

e_wczesnoszk

RL 16
8:50- 9:35

wf

RL boisko
9:45-10:30

e_plastyczna

RL 16
10:40-11:25

zaj.roz.zain

RL 16

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

wf

6a 30

wf

5a 30

 

 

2

8:50- 9:35

 

wf

5a 30

wf

4a 30

 

 

3

9:45-10:30

wf

4a 30

wf

7a 30

 

 

 

4

10:40-11:25

wf

4a boisko

wf

7a 30

 

 

wf

4a 30

5

11:40-12:25

wf

6a 30

wf

8a 30

 

 

wf

5a 30

6

12:40-13:25

wf

6a 30

wf

8a 30

 

wf

6a 30

wf

5a 30

7

13:30-14:15

wf

7a 30

 

 

wf

7a 30

 

8

14:20-15:05

wf

8a 30

 

 

wf

8a 30

 

poniedziałek
9:45-10:30

wf

4a 30
10:40-11:25

wf

4a boisko
11:40-12:25

wf

6a 30
12:40-13:25

wf

6a 30
13:30-14:15

wf

7a 30
14:20-15:05

wf

8a 30
wtorek
8:00- 8:45

wf

6a 30
8:50- 9:35

wf

5a 30
9:45-10:30

wf

7a 30
10:40-11:25

wf

7a 30
11:40-12:25

wf

8a 30
12:40-13:25

wf

8a 30
środa
8:00- 8:45

wf

5a 30
8:50- 9:35

wf

4a 30
czwartek
12:40-13:25

wf

6a 30
13:30-14:15

wf

7a 30
14:20-15:05

wf

8a 30
piątek
10:40-11:25

wf

4a 30
11:40-12:25

wf

5a 30
12:40-13:25

wf

5a 30

Druk (Otwiera rozład w formacie PDF)

Pokaż na wydruku dodatkowe informacje       Drukuj A4    Drukuj A5
Nr Godz Poniedzialek Wtorek Sroda Czwartek Piatek

1

8:00- 8:45

 

 

 

 

 

2

8:50- 9:35

 

 

 

 

 

3

9:45-10:30

 

 

 

 

 

4

10:40-11:25

 

 

j.polski

7a 8a

 

 

5

11:40-12:25

j.polski

7a 6

j.polski

7a 8

j.polski

7a 8a

 

 

6

12:40-13:25

 

 

 

j.polski

7a 6

 

poniedziałek
11:40-12:25

j.polski

7a 6