Akcja - "Pączek dla Dawida"

"Pączek dla Dawida"

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Lanckoronie zaprasza do zakupu pączków podczas akcji „Pączek dla Dawida” Celem inicjatywy jest pomoc Dawidowi Grzesiakowi, który jest uczestnikiem Hufca Pracy w Lublinie, uczniem Szkoły Branżowej I stopnia w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Dawid w marcu 2021 został potrącony przez samochód. Uraz neurologiczny którego doznał, odebrał mu sprawność, kontakt z bliskimi, możliwość realizacji pasji i marzeń. Od maja przebywał w Klinice Budzik, gdzie pod okiem lekarzy i terapeutów odzyskał kontakt z innymi i 15 października opuścił klinikę. W celu odzyskania pełnej sprawności przez Dawida potrzebna jest kompleksowa i skomplikowana rehabilitacja, a w domu likwidacja barier oraz zakup drogiego sprzętu ortopedycznego. Niestety przewyższa to możliwości finansowe rodziny Dawida, dlatego liczy się każda pomoc. Aktualnie Dawid jest podopiecznym Fundacji Moc Pomocy, która organizuje zbiórkę pieniędzy niezbędnych do jego rehabilitacji i leczenia.

Pączka będzie można zakupić za 2 złote, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rehabilitację i zakup sprzętu ortopedycznego. Sprzedaż będzie się odbywać  24 lutego podczas przerw w godzinach 1030 - 1040 oraz  1125-1140  obok sekretariatu.

Fundacja ORLEN - dofinansowanie zakupu komputerów

Realizacja godziny dostępności nauczyciela w roku szkolnym 2022/2023

OPŁATY ZA WYŻYWIENIE - WRZESIEŃ 2022

Przybory szkolne do klasy I szkoły podstawowej 2022/2023

APEL WÓJTA DO MIESZKAŃCÓW O POMOC MATERIALNA DLA UCHODŹCÓW

PODZIĘKOWANIA

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół obowiązujące od 1 września 2021 r.

Procedury bezpieczeństwa mające na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19

1% na szkołę Twojego dziecka.

PODZIĘKOWANIA DLA FUNDACJI "ORLEN - DAR SERCA"

Opieka zdrowotna nad uczniami.

logo: Kuratorium Oświaty w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Krakowie